Gizlilik Politikası

Organize Sanayi Bölgesi Teknoloji Bulvarı Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yazılım Kule Kat:3 No: 308 26110 Odunpazarı Eskişehir adresinde mukim Ester Elektronik Sis. Müh. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Ester), kullanıcıların http://www.ester.com.tr/, http://www.ilettik.com/, http://toplusms.ester.com.tr, https://www.mobilogren.net/ sayfaları üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini bu gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar dışında kullanmayacak ve yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece kullanıcıların kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü şahıs veya kurum ile onayları olmaksızın paylaşmayacaktır.

  • Ester, kullanıcıların kişisel bilgilerini, tarafların yararına olacak şekilde ürün ve hizmetlerin sürdürülmesi ve geliştirilmesi amacıyla kullanılır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir. Kullanıcıların kişisel bilgileri, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve yürürlükteki mevzuata aykırı amaçlar için kullanılmaz.
  • Kullanıcı kişisel bilgileri, Ester bünyesinde kullanıcı profili belirleme, istatistiksel çalışmalar yapma, ilgi çekebilecek kampanya gibi içerikleri kullanıcıya gösterme ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla da kullanılabilecektir.
  • Ester, ürün ve hizmetleri kapsamında ihtiyaç duyulan kişisel bilgileri almakta ve saklamaktadır. Bilgiler, düzenleyici kurumlar, yargı ve yürütme mercileri tarafından istendiği takdirde yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklanabilecektir.
  • Destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Ester gizlilik politika ve şartlarına uymaları sağlanmaktadır.
  • Ester, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesini, üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Kullanıcı kişisel bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için Ester, bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmakta olup, '27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi' politikaları kapsamında süreçlerini yürütmektedir. Personeli tarafından kullanıcı bilgilerine erişimler, işin yapılabilmesi için gereken yetki seviyesi ve 27001 politikaları esas alınarak düzenlenmektedir.

Kullanıcılar, Ester'e ait bu, diğer web sayfası ve uygulamalarını kullanarak gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır.