2754 ASKİ MOBİL BİLGİ SERVİSİ MOBİLÖĞREN SERVİSLERİ
Servisler / Mobilöğren Servisleri / 2754 Aski Mobil Bilgi Servisi

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • ASKİ Mobil Bilgi Servisi nedir?

  ASKİ Mobil Bilgi Servisi, su faturanızın fatura tutarı ve son ödeme tarihi bilgisinin SMS ile de tarafınıza iletildiği bir SMS servisidir. Ayrıca, SMS ile sorgulama yaparak da fatura bilgisi, güncel tarife bilgisi, kesinti bilgisi, baraj doluluk oranı bilgilerini öğrenebilirsiniz.

 • ASKİ Mobil Bilgi Servisi’ne nasıl üye olabilirim?

  ASKİ Mobil Bilgi Servisi’ne cep telefonunuzdan abone olmak için; ABONE boşluk Abone Numaranızı yazıp 2754’e mesaj göndererek üyelik başlatabilirsiniz. Servis, tüm vergiler dahil aylık 2 TL ile ücretlendirilir.

 • ASKİ Mobil Bilgi Servisi üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

  ASKİ Mobil Bilgi Servisi kapsamındaki üyeliğinizi sonlandırmak için cep telefonunuzdan IPTAL yazıp 2754’e gönderebilirsiniz.

 • ASKİ Mobil Bilgi Servisi kapsamında fatura bilgilerimi öğrenmek / sorgulamak istiyorum.

  FATURAM boşluk Abone Numaranızı yazıp 2754’e mesaj göndererek YEPAŞ Elektrik faturanızın bilgisini kısa mesaj ile öğrenebilirsiniz. Her bir başarılı sorgulama tüm vergiler dahil 1 TL ile ücretlendirilir.

 • ASKİ ile ilgili, 2754 başlığından bir tanıtım mesajı geldi, mesajla ilgili bilgi alabilir miyim?

  ASKİ kapsamında SMS servisi ile ilgili olarak bilgilendirme mesajı tarafınıza iletilmiştir. Su faturanızın fatura tutarı ve son ödeme tarihi bilgisini SMS ile takip etmek istiyorsanız EVET yazıp cevaplayabilirsiniz. Servis, tüm vergiler dahil aylık 2 TL ile ücretlendirilir.

 • ASKİ ile ilgili bir, 2754 başlığından tanıtım mesajı geldi; mesajları almak istemiyorum, ne yapabilirim?

  ASKİ kapsamında SMS servisi ile ilgili olarak bilgilendirme mesajı tarafınıza iletilmiştir, mesajları almamak için cep telefonunuzdan RET yazıp 2754’e gönderebilirsiniz.

 • Servisten yararlanmak istiyorum fakat davet mesajı şirket hattıma geldi, farklı bir telefondan üyeliğimi başlatabilir misiniz?

  Üyeliğinizi güvenliğiniz açısından sizin başlatmanız gerekmektedir. Bilgileri almak istediğiniz cep telefonunuzun mesajlar kısmından ABONE boşluk Abone Numaranızı yazıp 2754’e mesaj göndererek ASKİ Mobil Bilgi Servisi’nden yararlanabilirsiniz. Servis, tüm vergiler dahil aylık 2 TL ile ücretlendirilir.


Mobilöğren Mobilöğren Mobilöğren Mobilöğren