HAKKIMIZDA

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve KKTCell'in çözüm ortağı olan Ester, konusunda Türkiye'nin en köklü şirketidir ve Türkiye'nin ilk mobil bilgi servisi Ester tarafından geliştirilmiştir.

 

Bugüne kadar Ester Mobilöğren tarafından hizmet verilen bilgi servisleri ve mobil uygulamalardan 8 milyondan fazla kişi faydalanmıştır ve hali hazırda aktif 2.000.000 üyenin faydalandığı hizmetlerin işletimi için bünyesinde; operasyon, teknik destek, müşteri hizmetleri birimleri ile çözüm geliştirmek üzere faaliyet gösteren proje yönetimi, iş geliştirme ve yazılım geliştirme birimleri yer almaktadır.

 

Ester büyük miktarda veriyi işleme, yönetme ve analiz etme yeteneğine sahip olup, güvenli, hızlı ve etkin iletişim kurmak isteyen kurumlara özel çözümler sunarak, kaliteli ve yüksek güvenlikli işletim ve operasyon desteği sunar. Bununla birlikte Ester, başka kurumların sistemleri içerisinde çalışan yüksek güvenilirlikteki çözümleri de sunabilme becerisine sahiptir.

 

Ester Mobilöğren çözümleri ile kurumlar, kurulum maliyeti az olan, hatta bazı hallerde maliyet oluşturmayan yeni kurumsal iletişim kanallarına sahip olmaktadırlar.

 

Ester; çalışma disiplini, etik iş ahlakı ve yüksek hizmet kalitesi ile bu güne değin büyük kamu kurumları ve kuruluşlara sistem ve hizmet sağlayabilmiştir.

 

Eskişehir'de ki üç büyük üniversitenin yanı sıra ATAP, ETTOM işbirlikleri sayesinde her türlü ileri teknoloji gerektiren karmaşık projelerde akademisyen desteği de sağlayabilen Ester, bu üniversitelerden mezun gençler ve diğer kentlerden katılan deneyimli personeli ile harika bir ekip karması oluşturabilmiştir.


Mobilöğren Mobilöğren Mobilöğren Mobilöğren